Odzyskanie siebie

Tutaj mówimy o naszych doświadczeniach z pracą z własnymi aspektami, a także o uzdrowieniach, których dokonaliśmy na innych..
Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odzyskanie siebie

Post autor: Conchita » czw sty 25, 2007 1:32 pm

Podzielę się z wami pewnym odzyskaniem, które miało miejsce na początku roku.

Wprowadziłam na początek odzyskania zasadę, że nie będę negować tego, co mi się pojawi w ramach pewnej autocenzury, którą stosuje nieraz mój interpretator (ach, to niemożliwe, więc pewnie mi się wymyśliło...). Zaowocowało to niezwykłym odzyskaniem!

Zaczęło się od "bramy", którą było narysowane w czarnej przestrzeni kolorowe koło. Przechodząc przez nie, przeszłam przez kilka jeszcze innych kółek w innych kolorach aż dotarłam do świata złożonego z kolorowych linni i kształtów geometrycznych... Istna matryca świata:) Pomyślałam sobie, no dobrze, uznaję, że właśnie tu miałam się znaleźć, ale kogo mam tu odzyskać, przecież ludzi tu nie ma..? Zaczęłam wyobrażać sobie spotkanie z osobą (mną z przeszłości), ale wyraźnie nie szło, bo nie było tam nikogo. Za to zobaczyłam swój wzór na to wcielenie!!! Siebie w formie matrycy - kolorowego liniowo-przestrzennego modelu... Zauważyłam, że ja żyjąca tu i teraz trochę się rozjechałam, osłabiłam swój wzorzec energetyczny poprzez najpierw trudne dzieciństwo a potem doświadczenia siebie z innych wcieleń, gdy byłam kimś innym i inne miałam zadania.

Zjednoczyłam się z moim wzorcem - wniknął on do mnie. Było to bardzo przyjemne.

Patrząc z perspektywy prawie mniesiąca od tego wydarzenia: jestem bardziej sobą, lepiej czuję się w swoim ciele, nabrałam zdecydowania i charakteru, czyli tego, czego mi brakowało czasami. Nie szukam doświadczeń i nie potrzebuję myśli, które jakoś miałyby mnie jakoś dowartościować, bo jestem SOBĄ!
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Zbyszek
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 22, 2007 3:45 pm

Post autor: Zbyszek » wt maja 22, 2007 10:25 pm

Hm to moze jeszcze zaczniesz malowac!

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr maja 23, 2007 8:04 am

Hmmm a właśnie trochę maluję, ale nieprofesjonalnie, więc się nie chwalę:)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Zbyszek
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 22, 2007 3:45 pm

Post autor: Zbyszek » ndz cze 10, 2007 1:50 am

Wpisalem do moich odzyskow, opiske odzyskania aspektow.Jak pomyslec co tez ludzie nie odzyskuja ....
Malowanie jest fajne.

medialna
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 16, 2024 9:59 am

Re: Odzyskanie siebie

Post autor: medialna » wt sty 16, 2024 10:04 am

mhm ciekawe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie aspektów”