ARCHANIOŁ MICHAŁ

To dział przeznaczony dla osób, które nie brały udziału w warsztatach z Brucem Moenem, lub z innych powodów nie mają pełnej wiedzy potrzebnej do dokonywania odzyskań i uzdrowień..
M2000

ARCHANIOŁ MICHAŁ

Post autor: M2000 » śr sty 12, 2011 2:28 pm

Michał jest archaniołem, którego wierni przyzywają w walce przeciw siłom zła. Wierzą, że pomaga odnaleźć wewnętrzne światło. Historycznie jest obrońcą zarówno Izraela, jak i Kościoła katolickiego. Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, a także opiekuje się pielgrzymami i obcymi ludźmi. Archanioł Michał jest ognistym wojownikiem, Księciem Niebiańskiej Armii, która walczy w imię sprawiedliwości i prawa. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia.

waleed121
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 11, 2015 12:24 pm

Post autor: waleed121 » śr mar 11, 2015 12:30 pm

również pomóc będziemy bardzo bardzo bardzo wdzięczni. Jego stan jest na prawdę ciężki, jest zagrożenie życia, więc każde wsparcie jest dla niego ważne. Inf mogę podać na PW.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.









_____________________________________________________________

www.learnalanguage.com/learn-english/
www.learnalanguage.com/learn-turkish/
http://www.eli.wayne.edu/

Tarbertys
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 20, 2015 7:33 am

Post autor: Tarbertys » czw sie 20, 2015 7:37 am

Dobra sprawa taki Michał a wiecie może kto jest patronem skoliozy czy też bólów kręgosłupa bo mi się wydaje że to jest Św Rydygier ale nie jestem pewny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. odzyskiwania i uzdrowień”