Moja Filozofia

Dział poświęcony zagadnieniom systemów filozoficzno-etycznych oraz rozważaniom na temat różnych dróg wiary.

Moderator: SamTen

stozek
Posty: 109
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:46 pm

Post autor: stozek » pt sty 01, 2010 10:24 pm

jak bys czul ze bardzo musisz cos zrobic lub o czyms myslec to moga na ciebie wywierac presje,

dobrze zebys sie specjalnie nie bal bo oni tego oczekuja, wydaje mi sie ze latwo to wszystko poodlanczac

bede ci pisal PW co i jak zamiast tutaj, sprawdzaj sobie co jakis czas

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt sty 01, 2010 11:37 pm

White_Lord pisze:Przepraszam ja... już nic nie rozumiem. Boje się, możecie mi jakoś pomóc? Poradzić co mam robić? Jak się robi technike oczyszczenia i odłączenia? Jak się przed tym bronić?
Spokojnie, takich "pasażerów" ma znaczna część ludzkości. To nie jest nic nadzwyczajnego. Przyszedł moment, w którym informacja o tym po prostu do Ciebie dotarła, a że nic nie dzieje się przypadkowo oznacza to, że i czas na oczyszczenie nadszedł właśnie w tej chwili. Trzeba będzie trochę ze sobą popracować i problem zostanie odsunięty. Na razie uświadom sobie to o czym napisaliśmy i postaraj się przypomnieć chwile ze swego życia (może nawet z wczesnego dzieciństwa) kiedy to byłeś atakowany lub odczułeś nadejście , przybycie jakiejś obcej świadomości. Być może wiele Ci się rozjaśni. Podpowiem tylko, żeby sięgnąć pamięcią do bardziej traumatycznych okresów, lub czasu obfitującego w eksperymenty mentalne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy filozoficzne”