Proszę o pomoc w sprawie wampira energetycznego

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
Meleks
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 21, 2015 3:27 pm

Proszę o pomoc w sprawie wampira energetycznego

Post autor: Meleks » pt sie 21, 2015 3:37 pm

Cześć,

Proszę o pomoc, od kilku lat choruje na dużą kandydoze, brak energii, przeszedłem depresje. Teraz podnoszę się z kolan. Z początku nie wiedziałem, po co te wszystkie zagrywki, dopiero, jak depresja mi przechodziła, to klapki z oczu mi powoli zaczęły spadać! Spędziłem w psychiatryku paręnaście tygodniu, bo nie szło się ze mną czasami dogadać, bo nie mogłem jasno sformułować słów.. Kolega mieszka kilka domów ode mnie i pomimo, że zerwałem kontakt, to nie udało mi się się odczepić od niego. Podczepiony jest pod "lewą nogę". Czasami odnosiłem wrażenie jakby "celowo to robił"... Czuję się czasami w takim kokonie, który mnie otacza.

jaziomal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 30, 2015 6:37 pm

Post autor: jaziomal » wt lis 03, 2015 9:01 am

No cóż, mógłbym zareklamować siebie i grupę ludzi do której należę, ale od tego jest forum, żeby każdy mógł skorzystać z ogólnie dostępnej wiedzy. Podpowiem więc kluczowe hasła w internecie jakie należy wpisać, aby bezpłatnie i własnymi siłami pozbyć się problemu. Węzeł energetyczny i krąg ognia. Jeśli zechce pan rozwijać temat proszę napisać na forum. Od czasu do czasu zaglądam tutaj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”