Prośba o pomoc : opętanie?

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Prośba o pomoc : opętanie?

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 1:01 pm

Prosze o pomoc dla mojego partnera Piotra . Podejrzewam opętanie przez zmarłego zaraz po urodzeniu brata bliźniaka. Jakie szczegóły powinnam podać?
Pozdrawiam i dziękuję

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn cze 18, 2012 1:24 pm

Witam.

Oj to nie wiem czy ktoś się taką sprawą z tego forum zajmie,
ale radzę poczekać bo być może ktoś się zgłosi chętny udzielić pomocy.

Jeżeli okaże się to opętanie i nikt z tego forum później nie pomoże
to może warto poszukać pomocy u znanej nam prawie
wszystkim Pani Wandy Prątnickiej ta Pani jest egzorcystą.

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn cze 18, 2012 1:25 pm

No powiedz coś więcej, opisz całą sytuację :).
Chętnie bym się tym zajął, bo czuję się ostatnio na siłach :).

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 1:43 pm

50 lat.Normalny bardzo inteligentny człowiek, bardzo miły, pełen pomysłów, uczynny i pracowity - lubiany przez wszystkich, uwielbiają go zwierzęta i dzieci.
Po niewielkiej ilości alkoholu zmienia się. Fizycznie - twarz - czarna sucha jak u jaszczura , oczy, ruchy (niezborność) i psychicznie.
Zamienia się w rozkapryszonego , pełnego pretensji bachora, bardzo złosliwego - ja chcę -daj mi etc. wrzeszcy, oskarża wszystkich i wszystko, przewraca się. Po prostu inny człowiek - tak go odbieram. Potrafi z totalnego zamroczenia nagle sie wybudzic, popatrzec trzeźwym wzrokiem i wyjść.Ten Drugi jakby go zabiera bo taki stan trwa już 5 na 7 dni.
Nie pamietam nazwiska,ale jakis podwarszawski jasnowidz kazał go natychmiast przywieźć, Powiedział "On jest na drodze do piekła, a przy tym pania zabija". Nie wyszło.
Byli bioterapeuci - pomagało na kilka dni. Psychiatre wykiwał. Problem z alkoholem wg niego ( na trzeźwo ) nie istnieje. Więc terapia odpada. On uważa,że wszystko jest OK.
Sam mówi że jest strasznie samotny.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn cze 18, 2012 2:20 pm

Rocker: Może razem spróbujemy? Razem zawsze lepiej. Poza tym gdyby się nie udało to zawsze pozostaje Prątnicka...
Dla lepszego nawiązania kontaktu przydałoby się zdjęcie (na maila) albo imię i nazwisko (z tym, że osobiście preferuję zdjęcie).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn cze 18, 2012 2:29 pm

Możemy spróbować, ale ja już zrobiłem wstępny porządek, zabrałem te byty i oczyściłem go wstępnie. Zobaczymy czy poskutkowało, jak nie to razem spróbujemy :).

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 3:08 pm

Nie widze tu mozliwości wysłania fotki na maila na PW, jak to zrobić?

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn cze 18, 2012 3:24 pm

Rocker: OK. W takim razie poczekajmy i zobaczymy, czy pomogło.

Angelaa: wysłałam Ci mojego maila jakby co.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 3:36 pm

dzieki

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 6:01 pm

Nie wiem co robiliście , może tak ma być . w tej chwili mam w domu wsciekłego wulgarnego idiote z pretensjami głównie do mnie - nawet jakis mecz jest przeze mnie przegrany. Klnie bez ptrzerwy - normalnie nie klnie. wszystko jest skierowane do mnie

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn cze 18, 2012 6:09 pm

hahahhahahha :P.
Może tak zadziałało na niego czyszczenie ;).

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » pn cze 18, 2012 6:13 pm

poczekamy

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt cze 19, 2012 8:07 am

Poczekajmy jeszcze dzień czy dwa i mogę się włączyć, gdyby nie było poprawy.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

angelaa
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 18, 2012 12:22 pm

Post autor: angelaa » wt cze 19, 2012 3:54 pm

Conchita proszę włącz się, jest gorzej

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » wt cze 19, 2012 10:04 pm

Co do odcinania takich bytów to swego czasu dość dużo pracowałem z odcinaniem ich i mam troszke w tym wprawy i na 99% jest przekonany że je odciąłem, aczkolwiek mogły doczepić się inne, lub wróciły tamte.
Wydaje mi się że te byty nie mają aż takiego dużego wpływu na niego, widocznie on sam ma większy wpływ na swoje zachowanie. Zresztą takie byty same z siebie nie przychodzą trzeba je jakoś przyciągnąć poprzez postępowanie/myślenie/wyrażanie się.
Najważniejsze jest żeby on sam świadomie zaczłą nad sobą pracować, ponieważ na poziomie energetycznym można zdziałać wiele, ale podświadomości nikt mu nie oczyści w jeden dzień. I on sam powinien chcieć i dążyć do zmiany inaczej żadna pomoc nie da rezultatów na dłuższą metę. Bo wszystko jest zależne od jego woli,chęci :).

Conchi:no to teraz może razem podziałamy? :)


P.S Patrząc na jego zdjęcie mam wrażenie że ma dobre serce, ale jest z jakiegoś powodu nieszczęśliwy i ten brak zadowolenia jest powodem tego wszystkiego (tak mi sie wydaje na pierwszy rzut oka) Może nie ma za dużego szczęścia w życiu lub cóś :?

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt cze 19, 2012 10:23 pm

Zajrzałam do niego, do Was - niedawno skończyłam. Mam wrażenie, że kładł się spać... Jeszcze przydałoby się kilka wizyt. Mam nadzieję, że obudzi się w nim to, kim jest naprawdę. Rzeczywiście jakby było ich dwóch: jeden ciepły z otwartym sercem i zewnętrzna warstwa napędzana jakąś agresywną nerwową energią. Trzeba z nim rozmawiać, żeby dotrzeć do wnętrza, wyjaśnić, może ma jakieś problemy wewnętrzne o których nie chce mówić.

Może przez ten czas kiedy do niego będę zaglądać z Rockerem potraktuj go jak chorego i patrz przez palce na jego wybryki :).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob cze 23, 2012 12:37 am

angelaa czy mozesz mi podac jego imie, nazwisko i adres (wystarczy samo miasto i ulica) na priv?

co do pani Pratnickiej, lata temu z ciekawosci zadzwonilam..usilowano mi wmowic obecnosc xxx bytow wokol wszystkich bliskich i namowic do zakupu rocznego abonamentu ;) Paul, ludzie kochani, przestancie sie dawac zwariowac, to juz naprawde nie sredniowiecze
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob cze 23, 2012 7:37 am

No właśnie,absolutnie nikomu nie polecam pani P.,a na dodatek ta pani ma ceny "kosmiczne" itd...................
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”