Prośba o pomoc.

Jeśli potrzebujesz pomocy związanej z oczyszczaniem, uzdrawianiem lub doenergetyzowaniem, to ten dział jest dla Ciebie.
zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » pt maja 04, 2012 3:59 pm

Bardzo lubię słońce,i odczuwam jego brak.Ale Wlodek odkrył inne powody moich dolegliwości.Powoli przyswajam tematy które mi polecił.Zastosowałem DEKRET FIOLETOWEGO PŁOMIENIA,próbuję zasilać się BIOLOGICZNĄ ENERGIĄ.Za kilka dni napiszę,jak mi idzie.Pozdrawiam.
...The Truth Is Out There ...

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » ndz maja 06, 2012 5:18 pm

jak uwazasz, napisz koniecznie.
jakiś podpis :)

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » wt maja 15, 2012 3:48 pm

Hm i co tam u zeta slychać? :)
` śnij niemożliwy sen, a świat nie utonie w zamyśleniu.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt maja 15, 2012 3:51 pm

caly fioletowy juz jest

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 3:59 pm

Nie ważne czy jest fioletowy czy w ciapki bordo. Ważne aby czuł się dobrze..... , a czy jemu pomoże itd to sam się przekona.......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » wt maja 15, 2012 8:30 pm

Witam.Przez tydzień wypowiadałem Dekret Fioletowego Płomienia i próbowałem zasilać się energią biologiczną.Oto co zauważyłem.Po tym, jak Wlodek odsunął negatywne wpływy,i po pierwszych trzech Dekretach,zasnąłem bez lęków i spałem spokojnie.Następnego dnia lekko bolała mnie głowa.Przez kilka godzin wspomagałem się fragmentem z Dekretu- Radosny Ogniu Fioletu, otocz mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, trzymaj się przy mnie! (3x)
Radosny Ogniu Fioletu, uwolnij mnie! (3x)
i o dziwo ból minął.Przez następne dni wypowiadałem Dekret 3x dziennie,i wspomniany fragment w ciągu dnia.Dołączyłem jeszcze- Światłość we mnie niezawodnie da mi zwycięstwo we wszystkim, co czynie! (3x).
Jeszcze nie za dobrze mi idzie z zasilaniem energią.Mam kłopot z dłuższą koncentracją,i z wyobrażeniem zielonego strumienia energii.Widzę jasny strumień,ale w środku jest tak jasny,że aż biały.Zielony jest tylko po bokach.Przez wszystkie te dni czułem się,i spałem bardzo dobrze.Dolegliwość odczuwana przeze mnie w ciągu dnia jako chwilowe kołatanie,lub silne bicie serca widocznie zmalała.Którejś nocy przebudziłem się z tym odczuciem,ale zaraz zasnąłem.Tylko wczoraj,i przed wczoraj dosyć mocno bolała mnie głowa.Wspomniane techniki nie przyniosły całkowitej ulgi.Musiałem wspomóc się tabletkami.A teraz kilka słów o odczuciach w trakcie pobierania energii.Pierwszym z nich jest mrowienie stóp pod spodem,i na wierzchu.Na wierzchu chyba nawet silniejszym.Drugim jest mrowienie głowy,a raczej czuję je we włosach.A gdy dość mocno przyśpieszam przepływ strumienia,też czuję różnicę.A może zasugerowałem się tylko wypowiedziami lepszych praktyków ode mnie. Codziennie rano,gdy idę do pracy pobieram energii tyle,ile tylko mogę.Przy Dekrecie,a szczególnie przy fragmencie wspomnianym wyżej,widzę wokół siebie jakby fioletowy,przeźroczysty kokon.Poza tym,od kilku lat próbuje stosować Prawo Przyciągania.

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie,i za czas mi poświęcony :)

Ewadev,naprawdę jestem już cały fioletowy? :)
...The Truth Is Out There ...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 8:57 pm

Zet cieszy mnie ze tak ci to idzie...... Powiedz mi a jak ci idzie Prawo Przyciągania ? :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » wt maja 15, 2012 9:10 pm

Wielkich osiągnięć na razie nie ma.Ale zgodnie z zasadą PP powinienem powiedzieć ,że już są.A więc SĄ :D
...The Truth Is Out There ...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt maja 15, 2012 9:13 pm

Też stosuje prawo przyciągania i idzie mi powolutku coraz lepiej. innej obcji nie ma być dobrze i jest dobrze :P :)
Zet tak trzymaj :)
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » wt maja 15, 2012 9:18 pm

Dzięki asiula2k.Wszystkiego dobrego.Pozdrawiam :)
...The Truth Is Out There ...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr maja 16, 2012 1:51 pm

Nie ma za co dziękować :) Ja ciebie też Pozdrawiam.
P.S. Twój nick jest mi znajomy - może to zbieg okoliczności a może nie..... :D
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » śr maja 16, 2012 2:36 pm

Mam dwa wcześniejsze posty na forum.Może gdzieś Ci mignąłem :)
...The Truth Is Out There ...

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » śr maja 16, 2012 2:54 pm

zet podejrzewam ze jestes agentem Wlodka

meduz
Posty: 966
Rejestracja: pt sty 21, 2011 10:35 pm

Post autor: meduz » śr maja 16, 2012 3:08 pm

Zet no ładnie, nie każdy czuje mrowienie przy pobieraniu energii na samym początku, jesteś szczęściarzem. Taka mała sugestia, dużo bioenergo o tym mówi, ze przy pobieraniu energii warto jest trzymać język przy miękkim podniebieniu, ponoć powoduje to lepszy obieg energii no i szyszynka lepiej pracuje.

Ja do PP nie mam jakoś cierpliwośći i za szybko się poddaje, ale Ty koniecznie pisz tu nam o rezultatach, to może dzięki Tobie wiele ludzi się zmotywuje.

:)
` śnij niemożliwy sen, a świat nie utonie w zamyśleniu.

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » śr maja 16, 2012 4:33 pm

Nie jestem agentem.Niczyim.Sprawdź proszę moje poprzednie posty.Jak wspomniałem wcześniej,być może zasugerowałem się odczuciami innych.Co do PP,to opisze moje doświadczenia w wolnej chwili.Pozdrawiam.
...The Truth Is Out There ...

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » śr maja 16, 2012 8:31 pm

Zet tu nie chodzi o posty na tym forum. Tylko chodzi mi o inne forum .......... :P
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

zet
Posty: 33
Rejestracja: czw sie 27, 2009 2:33 pm

Post autor: zet » śr maja 16, 2012 9:27 pm

Ja piszę tylko na tym forum.
...The Truth Is Out There ...

wielorybek
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 19, 2012 4:02 pm

Post autor: wielorybek » pn maja 21, 2012 5:18 pm

I jak samopoczucie? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uzdrawianie ciała i duszy”