Przeprowadzanie ducha we śnie.

Tutaj opisujemy swoje doświadczenia związane z odzyskiwaniem i odwiedzaniem osób będących już po tamtej stronie, których dokonaliśmy na własną rękę i dyskutujemy o nich..
asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Przeprowadzanie ducha we śnie.

Post autor: asiula2k » ndz lip 04, 2010 10:48 am

Tej nocy czyli 3 na 4 lipca. Śniło mi się ze opiekuje się dzieckiem i myje okna. Idąc do pracy Mężczyzna podchodzi do mnie i pyta się mnie ile dają za opiekę nad dzieckiem czy sprzątanie. Wszystko jemu tłumacze i pokazuje cennik. Od tam tej pory przyczepił się do mnie duch. żadnej krzywdy mi nie robił. Raczej opiekował się mną , rozmawiał ze mną.( przy rozmowie z duchem był jeszcze ktoś. Nie wiem kto to był , ale pojawiał się tylko gdy rozmawiałam z duchem ) Pokazał mi zdjęcie jak jest na zdjęciu z 3 kolegami. Chciałam mu pomóc i go przeprowadzić go na tam ten świat. Wszystko robiłam w tym kierunku. I gdy go przeprowadzałam przyszli po niego 3 kumple. Dosłownie biegli w swoim kierunku. Widziałam ich szczęśliwych i gdy szli w kierunku światła machali rękami jak na pożegnanie. I w tym momencie obudziło mnie ukłucie w pietę. Podniosłam się i zobaczyłam ze szkło w biło mi się w pietę. Muszę podkreślić ze we śnie myłam szyby a przed snem na pewno nie było tego szkła w nodze. Budząc się nie dowiedziałam się czy chłopaki weszli do światła.


Dziwny sen. Bo nigdy we śnie nie przeprowadzałam ducha na tam ta stronę. No i cały czas mam te zdjęcie przed oczami. I gdyby ktoś pokazał mi zdjęcie rozpoznałabym ich. Szkoda ze przez te ukłucie nie dowiedziałam się czy są chłopaki są juz po tam tej stronie. Możecie mi wyjaśnić o co tu chodzi? Bo nigdy we śnie nie przeprowadzałam ducha . To był 1 raz. Ja raczej ich odczuwam ......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn lip 05, 2010 11:17 am

Hehe! Zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz :). Jak szli w kierunku światła to pewnie doszli...

Jesteś na tym forum i być może podświadomość dała Ci sygnał, że w zasadzie mogłabyś pomóc w przeprowadzamiu.... ;)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn lip 05, 2010 1:48 pm

No ok ja rozumiem ze kiedyś musi być ten 1 raz. Ja raczej wyczuwam : wiem kiedy kto mnie obserwuje z duszyczek, kiedy będą kłopoty, nawet po przez rozmowę wyczuwam jaki duch jest..... Wyczuwam energie jak pewna osoba mi powiedziała.Ten sen : ze przeprowadzałam ducha na tamtą stronę to dla mnie niespodzianka a zarazem zaskoczenie.

Do taj pory zawsze śniła mi się rodzina i tylko 2 obce duchy z informacją / pożegnaniem ze umarli - moim 2 kolegą ojcowie zmarli.

Jeśli pomogłam temu chłopakowi to bardzo mnie to cieszy. tylko zastanawiam się skąd te szkło w pięcie. Daje sobie uciąć palec ze przed snem nie było ( bo się kąpałam ) łózko codziennie ściele, nic się nie zbiło. Czyżby po przez sen przeniosłam się plan astralny .......? Juz sama nie wiem co myśleć o tym szkle.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw lip 08, 2010 7:19 am

Może otwierasz się na nowe opcje? :)

Co do szkła: wszystkie opcje są możliwe łącznie z tą racjonalną, że gdzieś zapodziało się szkło w prześcieradle lub w ubraniu i jakoś nieszczęśliwie wbiło podczas snu...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pt lip 09, 2010 1:31 pm

Conchita pisze:
Co do szkła: wszystkie opcje są możliwe łącznie z tą racjonalną, że gdzieś zapodziało się szkło w prześcieradle lub w ubraniu i jakoś nieszczęśliwie wbiło podczas snu...
najpierw musiałabym rozbić szkło ale ok niech będzie ze szkło było w ubraniu / prześcieradle........
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn lip 12, 2010 9:40 am

No wiesz - ja mam umysł racjonalny - dlatego zawsze dopuszczam różne rozwiązania nie opowiadając sięza żadnym, o ile faktycznie nie wiadomo, co naprawdę się zdarzyło. W sumie nie jest to aż tak istotna sprawa, to szkło, nie ma co się nad tym zatrzymywać.

Życie nieraz zaskakuje nas swoimi cudami...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn lip 12, 2010 1:16 pm

Moja droga ze mną jak z dzieckiem. Za rączkę i do kawiarni. Po prostu tylko się zastanawiam.......
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

mati963
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 14, 2011 12:18 pm

Post autor: mati963 » pn sie 15, 2011 1:07 pm

Nie znam sie na tym, ale tak czytając to to przychodzi mi tylko do głowy, że coś chciało Ci przeszkodzić, albo poprostu to był jakiś znak, który miał Cię obudzić

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”