Witam Was serdecznie

Jesteś nowy? Dopiero zajrzałeś do naszego Centrum i nie bardzo wiesz, jak zacząć? Tu możesz przywitać się i podzielić pierwszymi wrażeniami :-)
Alf

Witam Was serdecznie

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 3:12 pm

Mam na imię Przemek i mieszkam w Warszawie,tematem podróży astralnych interesuje się od dawna,a opuszczania fizycznego ciała nauczyłem się z książek, jakieś 3 lata temu,przez okres ten nazbierałem trochę praktycznego doświadczenia,jednak gdzieś po drodze zbłądziłem i potrzebował będę waszego wsparcia by iść dalej tą drogą.
Dzieje sie ze mna coś naprawdę złego,jestem nekany przez kogoś i potrzebuje pomocy by móc sie skutecznie przeciwstawić i uwolnić od owego prześladowania,mam nadzieje że znajdę tu pomoc której potrzebuje i również mam nadzieję że będę mógł służyć pomocą tym którzy będą tego potrzebowali.

Awatar użytkownika
Roxanne
Administrator

Postautor: Roxanne » ndz sie 18, 2013 3:38 pm

Witaj Przemek :)

Problem polega na tym, że ideą tego forum jest to, że astral to iluzja (trzymają się jej byty, które nie chcą iść do światła), więc niekoniecznie znajdziesz tu wsparcie, żeby iść tą drogą ;)

Co do tego kogoś, przez kogo jesteś nękany: pogadaj z nim, zapytaj co mu się stało, jak możesz mu pomóc, wezwij pomocnika i pozwól, żeby go odprowadził. Zajmuje parę minut (nie zapomnij oddychać w trakcie;).

Potem możesz sobie zadać pytanie co daje ci poczucie bycia nękanym, jaki aspekt w tobie to podbudowuje, a jak odnajdziesz daj temu aspektowi wsparcie i obiecaj, że go więcej nie porzucisz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 3:53 pm

a co jesli juz próbowałem rozmawiać.pytać.wzywac pomocników i nie przyniosło to rezultatu takiego jakiego bym chciał?oczywiście zastosuje sie do twojej wskazówki przy najbliższej okazji i zobacze co się stanie

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 4:14 pm

powiedz mi roxanne czy zawsze i bezwzglednie musi być tak ze osoba nekana wyraża zgodę.niekoniecznie uświadamiając to sobie ale pozwala na takie odwiedziny i w jakiś sposób chce by coś takiego miało miejsce?miejąc z tego jakieś kożyści,czy wedle twojej wiedzy takie niemiłe odwiedziny mogą być całkowicie niezależne od osoby nękanej?

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 4:29 pm

Witaj Przemek,
nie jestem Roxanne, jednak pozwalam sobie z mojej strony zaproponować Ci lekturę opracowania Twojego imiennika, ks. doktora Przemysława Sawy na temat zagrożeń duchowych i ich skutków o różnych głębokościach.
Zapewne nie ze wszystkimi treściami stamtąd się zgodzisz, jednak nie w tym rzecz. Rzecz w tym, by uruchomić u Ciebie obszary świadomości, do których zapewne nie zaglądasz. Może się to okazać dla Ciebie inspirujące.

Jeśli jesteś nękany bez własnej woli i zgody, to miałbyś poważny problem. Na spokojnie jednak przemyśl to wszystko i zastanów się jaka jest naprawdę sytuacja.

Pozdrawiam
Jasiek

http://gloria.tv/?media=414701
wszystko jest proste

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 4:37 pm

Gruby jaśku z ziemi powiedz mi prosze z jakiego powodu znalazłeś sie na tym forum? :)

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 4:53 pm

Bardzo interesują mnie zagadnienia duchowości, rozwoju świadomości, a także rozmaite podejścia w wyjaśnianiu natury stworzenia i znaczenia ludzkości w świecie.
Najwięcej radości sprawiają mi kontakty międzyludzkie :)
Forum jest oazą w tym zakresie :)
wszystko jest proste

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 5:04 pm

Jaśku przeczytałem Listę zagrożen duchowych...
a praktykujesz oobe i tp ?
czy uważasz takich ludzi za świrów ? :)

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 5:10 pm

A tak poza tym to twój avatar jest mega kozak :D i jak będę miał problemy ze złosliwymi duchami to poproszę cię byś nauczył mnie tych fenomenalnych ruchów do walki ze złem :D

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 5:15 pm

Chodziło mi raczej nie o listę zagrożeń duchowych, tylko o stopnie oddziaływania złego ducha. Na to popatrz, by się zorientować w jakiej jesteś sytuacji i co może Ci w związku z tym pomóc.

Napisałem tu gdzieś wcześniej, że nie uprawiam wędrówek astralnych, więc OOBE nie praktykuję. TP kojarzy mi się z Telekomunikacją Polską i z przykrością korzystam. Mam przyjaciela, który od ponad 10 lat pracuje w dziedzinie OOBE i nie jest świrem.

Ja nie bardzo widzę związek świrów z OOBE i tym bardziej z TP. Świr rozwija się, gdy ma ku temu skłonności, wyraża wolę włażenia w niekorzystne dla niego obszary pełne zagrożeń duchowych i psychicznych i siedzi w sprzyjającym środowisku.

Przemku, z przyjemnością Ci pomogę, jeśli będę tylko potrafił. :)
wszystko jest proste

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 5:29 pm

A ta lista zagrożeń duchowych to jest względna.
Chodzi w niej o to, że istnieją ludzie, którzy w związku z kontaktem z KAŻDĄ z wymienionych pozycji (wiary w tuska, uwielbienia komorowskiego i przynależności do platformy nie pomijając) narobili sobie kłopotów duchowych ku uciesze Szatana.
Ta lista nie oznacza, że KAŻDY kto zajmie się jakąkolwiek z tych dziedzin dostanie demonicznego nękania czy opętania.
Przecież są ludzie, którzy zajmują się wymienionymi dziedzinami profesjonalnie i ani nie stają się świrami, ani nic ich nie opętało.

Zagrożenie jest w terminologii inżynieryjnej ryzykiem, że wydarzy się niekorzystna sytuacja. Inżynieria stosuje w procesach ryzykownych odpowiednie środki zabezpieczające przed wypadkiem, katastrofą itd.
W zagadnieniach duchowych mamy przedziwną sytuację.
Ci którzy realizują ryzykowne procesy często prawie nic nie wiedzą o środkach zabezpieczających przed realizacją ryzyka i nie stosują takich środków.
Z kolei ci, którzy mają wiedzę o ryzykach konkretnych procesów, nie znają natury tych procesów i w istocie boją się na wszelki wypadek, w dodatku strasząc ludzi na lewo i na prawo, że gdy dotkną ryzykownego procesu to narobią się nieszczęścia nieodwracalne.

To duży kryzys w świadomości ludzkości i chciałbym mieć udział w jego przełamywaniu.
wszystko jest proste

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 6:01 pm

Jak przy zwykłym przechodzeniu przez ulicę,tam również jest zagrożenie i to naprawdę poważne bo chodzi przecież o zdrowie i życie.jednak jesli stosuje sie człowiek do zasad bezpieczeństwa to raczej nic złego mu się niestanie,Właśnie w rozwoju duchowym jest ten ogromny niedobór metod i sposobów zapobiegania potencjalnym zagrożeniom jakie niewątpliwie niesie ze sobą otwieranie się na rzeczywistości zamieszkałe przez istoty praktycznie nieznane człowiekowi,albo ja z jakiegoś powodu nie trafiam na te informacje.Czy jest tu na tym forum miejsce gdzie znajduje sie zbiór metod ochrony przed niefizycznymi,czy nie ludzkimi istotami.czy może nie ma takiej potrzeby by coś takiego istniało.

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 6:18 pm

Tu na forum, nie zauważyłem by dyskutowano o zasadach BHP w pracy z duchami.
W internecie istnieje strona na której zebrano różne podejścia do zagadnień BHP przy pracy z energiami duchowymi. Pracy z duchami ani eksploracji astralnych tam nie poruszono, strona tego nie dotyczy.
Niemniej, może Cię zainteresuje, a może się i przyda. :)

http://www.swiatlowmroku.blogspot.com/p ... cieli.html

Może spróbuj postawić to zagadnienie na profesjonalnej stronie dotyczącej OOBE, stronie Instytutu Nobla?

http://forum.instytutnoble.pl/
wszystko jest proste

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 6:29 pm

Ciekawe dlaczego nie ma czegoś takiego jak to nazwałeś bhp przy pracy z duchami,jak myślisz dlaczego tak jest?może mogło by to uszczuplić ilość chetnych do eksperymentów.sam nie wiem,ale chcę znać odpowiedz na to pytanie,przecież zbiór zasad
bezpieczeństwa jest konieczny w dosłownie każdej dziedzinie.

Awatar użytkownika
Gruby Jasiek

Postautor: Gruby Jasiek » ndz sie 18, 2013 6:42 pm

Zapytaj Roxanne, przecież to Ona jest założycielką forum.
Na stronie Instytutu Nobla też nie znajduję odpowiedniego działu w zakresie OOBE.
Moim zdaniem to może być efekt jakiejś klątwy rzuconej na ludzi zajmujących się zagadnieniami duchowymi. Takie luźne przypuszczenie.
W wyniku klątwy, ludzie tracą podstawowy instynkt bezpieczeństwa i rzucają się w otwarte morze zagadnień duchowych - nie umiejąc pływać. Skutki są oczywiste. Ci, którzy rzucili klątwę, głośno wołają: A nie mówiliśmy??? Utonął ...
wszystko jest proste

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 7:14 pm

Już to zrobiłem przed twoja sugestią, zapytałem ją,tyklo prywatnie i czekam na odpowiedz.klątwa???nabijasz sie czy tak naprawdę sądzisz ?nie wiem co ale cos w tym jest i to mnie napawa lękiem ,o wiele lepiej czuł bym sie gdybym widział że trzeba uwazac na to czy na tamto,przecież nawet wchodząc do zwykłego lasu równikowego człowiek jest ostrzegany o dużych kotach.wężach,pajakach i wielu innych zagrożeniach a co dopiero przy przemieszczaniu się w niefizyczne światy gdzie może zamieszkiwać wiele istnień niekoniecznie przychylnych ludziom.a niedoświadczony neofita może nawet ze zwykłej ciekawości zabrnąć gdzieś gdzie nie powinien i co wtedy.nie istnieje żadne zagrożenie bo wszystko jest tak cudownie skonstruowane że nic nie moze sie stać a jesli coś przywędruje z wyprawy to wystarczy powiedzieć do swojego opiekuna''prosze go odprowadzić''i po wszystkim?prosze niech znajdzie się ktoś kompetentny i zaawansowany w praktyce na tyle by udzielić szczerej odpowiedzi.Czy nie ma zagrożenia ?

Awatar użytkownika
hrabia2

Postautor: hrabia2 » ndz sie 18, 2013 7:18 pm

Spróbuj oczyszczenia

Alf

Postautor: Alf » ndz sie 18, 2013 7:24 pm

hrabio2 możesz jaśniej?wybacz ale jestem nieobeznany z forami i narazie przeglądanie tylu informacji zabiera mi dużo czasu.o co chdzi z tym oczyszczeniem?

Wróć do „Przywitaj się!”