III ostrzezenie dla uzytkownika Leoncio

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
za_mgłą

III ostrzezenie dla uzytkownika Leoncio

Postautor: za_mgłą » ndz cze 28, 2009 10:58 pm

za zlamanie punktu regulaminu forum

1. Jesteśmy dla siebie mili :)

Nie oznacza to, że niedopuszczalne są drobne sprzeczki, czy inteligenckie gry, jak w codziennym życiu.. Oznacza to, że w relacjach z innymi nie należy zapominać o kulturze języka i szacunku wobec drugiego. Ew. większe kłótnie, burzące ogólny spokój i porządek, czy wulgarne słowa, niekoniecznie nawet padające pod czyimś konkretnym adresem, są niedopuszczalne (w ew. żartach, czy dobitniejszych stwierdzeniach, nie urażających jednak innych, należy stosować gwiazdki, aby "b***dkie słowo" pozostawało w domyśle). W przypadkach naruszeń zasad regulaminowych, staramy się być wyrozumiali, cierpliwi i pomocni (szczególnie wobec nowych użytkowników, dopiero zadomowiających się), o ile intencje łamiących zasady nie są wyraźnie negatywne.Ban kiedy nastapi nie wiem i nie mam pojecia. daje czas na pozbieranie, badz wyczyszczenie przez Leoncia materialow i ewentualnych rzeczy ktorych moja miotla nie zobaczyla.
i zeby bylo jasne, bez zadnych pokatnych informacji Leoncio dostal inne wejscie tam gdzie bedzie mogl realizowac siebie. jak i przez dusze tak i w innych materiach.pozdrawiam

Wróć do „Ostrzeżenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość