III ostrzeżenie = banicja dla użytkownika meduz

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
Awatar użytkownika
Conchita
Administrator
Posty: 1426
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

III ostrzeżenie = banicja dla użytkownika meduz

Postautor: Conchita » pt maja 18, 2012 9:10 am

Za łamanie następujących punktów regulaminu:

1. Jesteśmy dla siebie mili

Nie oznacza to, że niedopuszczalne są drobne sprzeczki, czy inteligenckie gry, jak w codziennym życiu.. Oznacza to, że w relacjach z innymi nie należy zapominać o kulturze języka i szacunku wobec drugiego. Ew. większe kłótnie, burzące ogólny spokój i porządek, czy wulgarne słowa, niekoniecznie nawet padające pod czyimś konkretnym adresem, są niedopuszczalne (w ew. żartach, czy dobitniejszych stwierdzeniach, nie urażających jednak innych, należy stosować gwiazdki, aby "b***dkie słowo" pozostawało w domyśle). W przypadkach naruszeń zasad regulaminowych, staramy się być wyrozumiali, cierpliwi i pomocni (szczególnie wobec nowych użytkowników, dopiero zadomowiających się), o ile intencje łamiących zasady nie są wyraźnie negatywne.

2. Piszemy na temat

Nie oznacza to, że nie wolno poczyniać dygresji o różnym charakterze, szczególnie w forach kategorii Między Nami, lecz to, że niedopuszczalne jest pisanie rzeczy zaśmiecających niepotrzebnie dany temat, włączając w to tzw. spam (linki o charakterze komercyjnym, reklamy innych for - tylko za zgodą Administratora). Podawane linki należy opatrzać przynajmniej krótkim komentarzem, aby każdy wiedział, czego może się pod nimi spodziewać. Oznacza to również, że należy zawsze zastanowić się, czy temat, który zakładamy, pasuje do wybranej przez nas kategorii/forum/sub-forum, lub nie powinien być zaledwie częscią innego tematu.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Wróć do „Ostrzeżenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość