Prośba do administratora

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Prośba do administratora

Post autor: Monika Star » pt cze 14, 2013 10:07 pm

Witam serdecznie od czsu śmierci mojego syna na tym właśnie forum udzielono mi pomocy .Nie wiem jak przeszła bym przez to bez tych ciepłych słów , ale jest tutaj ktoś pewna osoba , która nie powinna tutaj być .Dołuje , ubliża i nakłania do różnych rzeczy .Moje pytanie czy ktoś z administratorów mógł by usunąć tą osobę ?? Proszę bardzo !!!

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob cze 15, 2013 6:53 am

do czego nakłaniam ? do myślenia?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Monika Star
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 27, 2012 5:05 pm

Post autor: Monika Star » sob cze 15, 2013 10:33 am

Nigdy nie odpowiadaj na moje wiadomości proszę cię kulturalnie ignoruj mnie a ja będę ignorować ciebie nie wchodz mi w drogę .Moje prywatne zdanie !!! Powinni cię z tąd wywalić z hukiem !!!!! jesteś żałosna a chcesz wiedzieć do czego namawiasz ?? Swymi bzdurami i słowami ranisz ludzi i nakłaniasz do samobujstwa!!!!! Proszę administratorów o interwencję w sprawie tej osoby.Jeśli to możliwe

Rozalka
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 20, 2012 9:01 pm

Post autor: Rozalka » sob cze 15, 2013 2:23 pm

Przyllaczam sie do slow Moniki Star. Juz od dawna zastanawiam sie dlaczego OBRZYDLIWE PROWOKACJE pani szeptu , sa na tym forum tak dlugo tolerowane ????

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » sob cze 15, 2013 3:49 pm

jeżeli swoimi słowami nakłaniam potencjalnych kandydatów na trupa to cała przyjemność po mojej stronie :)
chętnie bym taką czystke zrobiła na tej planecie :) i tak z nich nie ma pożytku a miejsca i pożywienia coraz mniej ...
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Rozalka
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 20, 2012 9:01 pm

Post autor: Rozalka » ndz cze 16, 2013 12:24 pm

szeptu pisze:jeżeli swoimi słowami nakłaniam potencjalnych kandydatów na trupa to cała przyjemność po mojej stronie :)

chętnie bym taką czystke zrobiła na tej planecie :) i tak z nich nie ma pożytku a miejsca i pożywienia coraz mniej ...
------
Naklanianie JEST KARALNE - takze wyrafinowane, zakamuflowane naklanianie JEST NAKLANIANIEM !!!!
KOMPLETNY BRAK SZACUNKU dla ludzkiego zycia !!!!!

a jaki z pani jest pozytek ,pani szeptu ???

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz cze 16, 2013 12:50 pm

Smutne jest to, że z jednej strony ktoś pisze, że otrzymał tutaj pomoc, a z drugiej wydaje rozkazy i polecenia.

nikogo jednak nie zmuszę żeby stał się dorosły, to, co robicie ze swoimi emocjami to wasza prywatna sprawa.

Nie zauważyłam, żeby szeptu ubliżała, bądź nakłaniała.
Zauważyłam niezrównoważone reakcje na to, że pozwala sobie mieć własne zdanie.

Poza tym szeptu nie zamęcza mnie histerycznymi żądaniami usuwania kogokolwiek.

I być może by została usunięta, gdyby nie wasze histeryczne zachowanie.

A teraz mówię basta i odmawiam inwestowania w to więcej czasu i energii.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zablokowany

Wróć do „Sugestie i zmiany”