Konstruktywne uwagi

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Konstruktywne uwagi

Post autor: Figa » sob gru 12, 2009 11:11 pm

Zamknięcie tematu w czasie, gdy nie został on wyczerpany i są spore kontrowersje uważam za co najmniej niestosowne!
Nie zamierzam dyskutować na żadnym zapleczu. Ta sprawa dotyczy wszystkich tutaj i uważam, że dyskusja powinna być jawna. Podobno jako Radni mamy coś do powiedzenia, a jak na razie wygląda, że są to czcze słowa. Rozumiem, że regulamin jest do stosowania, ale to faktycznie zakrawa na jakąś paranoję! Choć nie, paranoja byłaby, gdyby obejmowała więcej osób, a jak na razie tylko Ty Roxi masz problem z tą tzw "reklamą" Freyi. To miało być miłe, sympatyczne miejsce wymiany swoich doświadczeń, spostrzeżeń, pomocy potrzebującym i odnajdywania się ludzi sobie podobnych, a zaczyna się robić po prostu nieprzyjemnie. Więc może by tak jednak zluzować, co?
Czy to były wystarczająco konstruktywne uwagi?

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 12, 2009 11:29 pm

Figo,

jeśli nie odpowiada Ci regulamin forum, to nic na to nie poradzę.
Jeśli bawi Cię pisanie w takim tonie, to polecam inne fora, gdzie jest to na porządku dziennym.
Nie, nie są to konstruktywne uwagi, zresztą sama się wczytaj w ton i energie Twojego postu i co z niego konstruktywnego płynie, oprócz osobistych wycieczek w moja stronę, związanych z nieakceptacyjną mojej decyzji, bez zrozumienia tematu.
Zapraszam do lektury regulaminu, kompetencji administratora etc.
Oczywiście zluzuj, ja nie mam już zamiaru poświęcać czasu na kolejne wyjaśnienia. Wystarczy moja droga uważnie je przeczytać.
Proponuję zużytkować energię bardziej konstruktywnie i mniej ironicznie.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » sob gru 12, 2009 11:32 pm

Wciąż powołujesz się na "kompetencje administratora" - w takim razie po co jest Rada, skoro Ty sama podejmujesz decyzje?
A mój ton wypowiedzi jest adekwatny do sposobu, w jaki nas tutaj traktujesz.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob gru 12, 2009 11:33 pm

Czemu Roxane Tobie wolno reklamować WLASNE USLUGI!! i nikogo nie pytałas o pozwolenie.
Freya i ja nie miałyśmy złej woli. Po prostu to było luzne pytanie i na prawde nie musiałas nas tak potraktować,tym bardziej,ze następne upomnienie TO JEST BAN.
Mogłaś treść posta usunąć i napisać NIEZGODE Z REGULAMINEM.
Mocno przesadziłas.
To tyle z mojej strony.
Spokojnych snów.

Ewa podała tutaj ogłoszenie z działu ogłoszeń, ale jedynie jego ceny, doklejam więc całość, żeby nie było, że coś takiego gdzieś na forum umieściłam






Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 377
Skąd: Alkione


Post Wysłany: 2 dni temu, godz. 12:03 am
Temat postu: Ho'oponopono Morrnah Simeony Warszawa 23-24 styczeń 2010
Odpowiedz z cytatem
termin kolejnego kursu ......................


Ho'oponopono Morrnah Simeony (opisywane w książce Joe Vitale i dr. Hew Lana "Zero ograniczeń"

w Warszawie to 23-24 styczeń 2010 roku

Miejsce kursu: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, Fundacja "Polska - Wiek XXI", ul. Bobrowiecka 9

szczegółowe informacje: http://www.manawa.com.pl/szkolenia-mana ... m/akt-term


Poprzez wieki człowiek interesował się pracą umysłu. Następował rozwój różnych teorii i prób wykorzystania tego bezmiernego źródła energii. Zastosowanie owych teorii i prób przyniosło wiele ciekawych doświadczeń i wyników, które sięgają ponad świat fizyczny. Poszukiwania bardziej skutecznego systemu wykorzystania możliwości umysłu są dalej prowadzone, tak przez specjalistów jak i przez laików.

Dawni Hawajczycy na swój sposób wielcy psychologowie i psychiatrzy stosowali psychiczno-duchową metodę w celu kontaktowania się i wykorzystania bezmiernej siły umysłu. Metodę tą nazywano Ho'oponopono.


Stosowali oni dynamiczne podejście do likwidowania negatywnych skutków postępowania w poprzednich oraz obecnym życiu, poprzez oczyszczanie duchowe, mentalne i fizyczne, poprzez proces skruchy, wybaczenia, przemiany. Ho'oponopono było nieodłączną częścią ich filozofii i sposobu życia. Proces ten przenikał każde włókno ich egzystencji, stosunków rodzinnych, postępowania, nauczania i wychowania dzieci, wartości społecznych, wzajemnych stosunków i odniesienia do natury i całego Kosmosu.

Jestem rodowitą Hawajką. W wieku trzech lat otrzymałam dar uzdrawiania. Na podstawie mojego doświadczenia uzdrowiciela, rozwinęłam i opracowałam efektywne, przy tym proste i łatwe zastosowanie Ho'oponopono, dla zbudowania mostu pomiędzy przeszłością i światem dzisiejszym.

Metoda ta była stosowana z sukcesem przez ludzi różnych kultur na całym świecie. Podstawowym pytaniem, które każdy sobie zadaje jest: Co się dzieje we mnie i powoduje, że doświadczam stresu? Celem tego procesu jest odkrycie wewnętrznego powodu stresu, by następnie go zlikwidować.

Czym jest Ho'oponopono? Jest to metoda naprawiania błędu i tworzenia równowagi.
Otwiera ona możliwość każdemu, kto jest zainteresowany, uzdrowienia wszystkich problematycznych sytuacji, stresujących związków, poprzez oczyszczenie, wyzwolenie, przemianę i zrozumienie związku pomiędzy człowiekiem i każdym atomem w każdej formie Stworzenia. Wszystko pozostaje uwolnione. Ta prezentacja jest moją drogą do podzielenia się z Wami skarbem i kluczem o wielkiej wartości, Samo-Identycznością, która pozwoli Wam otworzyć, uwolnić i zmienić niezrównoważone wibracje oraz częstotliwości wewnątrz i wokół Was bez tworzenia stresu i pozwoli Wam otworzyć drzwi do waszego własnego Wszechświata i umysłu, jak również do przeżycia szczęścia, miłości i wielu owocnych dni teraz a także w przyszłości.



O KA MALUHIA NO ME OE

Pokój z Tobą

Morrnah Nalamaku Simeona

......
Inwestycja:

NOWI UCZESTNICY - 600 zł (przy wpłacie całości do dnia 9 stycznia 2010, decyduje data zaksięgowania przelewu na koncie docelowym), 700 zł w przypadku wpłat w terminie późniejszym.

POWTARZAJĄCY KURS - 300 zł (przy wpłacie całości do dnia 9 stycznia 2010, decyduje data zaksięgowania przelewu na koncie docelowym), 350 zł w przypadku wpłat w terminie późniejszym.

DZIECI DO LAT 14 - 300 zł (przy wpłacie całości do dnia 9 stycznia 2010, decyduje data zaksięgowania przelewu na koncie docelowym), 350 zł w przypadku wpłat w terminie późniejszym.

DZIECI DO LAT 14 POWTARZAJĄCE KURS - 150 zł (przy wpłacie całości do dnia 9 stycznia 2010, decyduje data zaksięgowania przelewu na koncie docelowym), 200 zł w terminie późniejszym.
__
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 12, 2009 11:40 pm

Ponieważ forum jak strona Bruce'a zostały przeze mnie założone, ich istnienie efektem pracy mojej oraz przyjaciół i prawnie są naszą własnością.
Nie będę komentować Twoich dzisiejszych występów, zwłaszcza, że doskonale wiesz, że byłaś jedną z głównych przyczyn zaostrzeń w regulaminie!
Tłumaczyłam Ci już wiele razy, że jeśli chcesz uprawiać tutaj działalność zarobkową, to możesz zamieszczać płatne ogłoszenia, lub po prostu założyć własna stronę www.
Zgodnie z regulaminem umieszczam ogłoszenia w dziale ogłoszeń.
Moja droga, bo wiesz o tym doskonale i znasz zasady funkcjonowania forum.
To już nie pierwszy raz kiedy mnie atakujesz, nie tylko na tym forum.
Zastanawiam się w takim razie, co tutaj robisz?
Ewo, Twój post jest niezwykle tendencyjny i również świadczy o nieznajomości regulaminu oraz niezbyt budującej intencji.
Po kolejnym takim poście nie będę miała innego wyjścia, niż Cię zbanować, o czym lojalnie ostrzegam.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » sob gru 12, 2009 11:51 pm

A oto nagłówek z regulaminu:
"Regulamin jest prosty, abyście cieszyli się możliwie największą wolnością, lecz zarazem daje duży luz interpretacyjny administracji forum w jego egzekwowaniu.."
Przykro mi Roxi, ale uważam, że Twoje ostatnie wypowiedzi tej wolności forumowiczom nie dają. Rozumiem, że masz prawo jako właściciel i administrator, ale myślę, że nie oto chodziło przy zakładaniu tego forum, aby ludzie je tworzący - czyli my wszyscy - nie mogli wyrazić swobodnie swojego zdania. Owszem - jesteś jego właścicielką, ale czym by ono było bez nas? I sądzę, że strasznie banem nie jest konstruktywnym rozwiązaniem.

I kurcze! Gdzie jak gdzie, ale na tym forum nie spodziewałam się takich sytuacji! Dla mnie to miejsce zawsze było swoistego rodzaju azylem od tej szarej codzienności ludzi ważnych i ważniejszych. Dla mnie było to spotkanie z pewnego rodzaju duchowością czymś wyższym...
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 11:56 pm przez Figa, łącznie zmieniany 1 raz.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob gru 12, 2009 11:51 pm

Nie ,nie atakuje Cię,ani tu ani gdzie indziej. Tam [wiesz gdzie]wyraziłam swoja opinie i miałam do tego prawo.Poza tym wyjaśniłam dokładnie o co i o kogo mi chodziło.
Tu jest PRAWIE Twoje forum i gdy byś reklamowała kursy Bruce Moena,nie powiedziała bym słowa. Żadne wcześniejsz Twoije info o reklamach mi nie przeszkadzało,ale nie możesz co niektóry tak z góry traktować,tylko dla tego,że masz przewagę,bo jesteś współwłaścicielką forum. Jestes na mnie cięta z Golden i dla tego teraz szukasz głupot żeby mnie zbanować,a Frey dostało sie przy okazji.
Roxane niegrzecznie postępujesz i nie etycznie.
To tyle co chciałam Ci przekazać i temat dal mnie juz nie istnieje.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob gru 12, 2009 11:56 pm

[
quote="Roxanne"]
Tłumaczyłam Ci już wiele razy, że jeśli chcesz uprawiać tutaj działalność zarobkową, to możesz zamieszczać płatne ogłoszenia, lub po prostu założyć własna stronę www.
/quote]
Tego to nie widziałam i chyba mnie skimś pomyliłaś,bo NIGDY nie umieściłam tu żadnego swojego ogłoszenia.Natomiast cały czas pozwalałaś Leoncio na reklamowanie swoich płatynych usług.
To tyle,bo nie chce mi sie pisać w kółko to samo.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 12, 2009 11:58 pm

Zabrania się na łamach niniejszego forum prowadzenia działalności reklamującej świadczone przez uczestników usługi (jest to możliwe w dziale ogłoszenia, po ustaleniu warunków z administratorem lub moderatorem).
Zabrania się również uczestnikom pobierania jakichkolwiek opłat za odzyskiwania, lub kontakty wykonywane na prośbę uczestników, bądź odwiedzających forum. Uczestnicy forum chcący czynić taki rodzaj pomocy odpłatni mogą zainwestować w stworzenia własnych stron www reklamujących ich usługi. Osoby łamiące punkt 1.A regulaminu będą usuwane z forum bez ostrzeżeń.

EWA DOSKONALE ZNA ZASADY, OSKARŻANIE MNIE O ŁAMANIE REGULAMINU JEST JAWNYM PODBURZANIEM.

EWO, PRÓBOWAŁAŚ UPRAWIAĆ TUTAJ DZIAŁALNOŚĆ ZAROBKOWĄ, PO TYM JAK ODMÓWIŁAM SPOTYKAM SIĘ Z TWOIMI ATAKAMI.
OSTRZEŻENIE BYŁO, POMIMO, IŻ REGULAMIN NAKAZUJE BAN BEZ OSTRZEŻENIA. TERAZ, PONIEWAŻ NIE MAM JUŻ WIĘCEJ ZAMIARU TRACIĆ CZASU I ENERGII NA TWOJE ZACZEPKI (a wspominałam o tym już przy okazji Twoich poprzednich zatargów z innymi osobami) zastosuję się do regulaminu konsekwentnie.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz gru 13, 2009 12:20 am

Figo, gdybyś przeczytała uważnie moje wyjaśnienia, może nie miałabyś w sobie tylu pretensji.
Straciłam kilka godzin na tłumaczenie co jest reklamą, a co nie. Oczywiście pisać możesz do woli, jeśli wg Ciebie jest to Twórcze i budujące, jednak ja już temat zakończyłam.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

stozek
Posty: 109
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:46 pm

Post autor: stozek » ndz gru 13, 2009 12:57 am

przeciez to wcale nie jest problem,
wyraze swoje zdanie,
skoro Roxanne pisze ze to jest jej forum i dlatego moze wrzucac reklame
to ma racje, skoro pisze ze nikt inny jej wklejac nie moze to tez ma racje.
zamykac tematy tez moze kiedy chce, cale forum moze zamknac kiedy chce
i nic tego nie zmieni. rowniez regulamin mogla by zmienic w kazdej chwili w kazdy sposob, wiec klutnia nie ma sensu.

jest jak jest, coz poradzic, lecz mysle ze jesli "oskarzona" mowi ze nie miala zamiaru robic reklamy a tylko wspomniec o jakims wydazeniu to mozna by kwestie potraktowac lagodnie.

gdybym mial wybrac, stanol bym po stronie racji ..... , ale nie bede wybieral bo wydaje mi sie ze prowokowanie kolejnych przeciwnych zdan bylo by nie rozsadne

nie jestem tu zbyt dlugo i nie znam calej sprawy i nie chce wydawac osadow, ale chce przekupic Roxanne :D

wezme na siebie 3 ostrzezenia wzamian za zdjecie bana z Ewy :)

moze byc ? ;)

[ps. Roxanne, bardzo mi pomoglo zaprzyjaznienie sie z "demonem" :D thx]
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 1:04 am przez stozek, łącznie zmieniany 1 raz.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz gru 13, 2009 1:02 am

Stozku kochany :-)
tutaj nie chodzi o to, że reklam nie można wrzucać, można jak najbardziej:

wg pkt 4 reg.

4. Zasady ogłaszania kursów, warsztatów, spotkań i wszelkich imprez
Ogłaszanie powyższych jest możliwe jedynie w dziale "Ogłoszenia" po ustaleniu warunków z administratorem forum, lub moderatorem działu.


widzisz...cały problem polega na tym, że w chwili kiedy sprawa była już wyjaśniona na forum i częściowo z Freyą na priv, to Ewa chciała trochę podburzyć... a ja po prostu nie mam na to czasu, ani też anielskiej cierpliwości Mgiełki.... i

Robiłam co mogłam przez kilka lat, żeby to forum istniało i dopiero niedawno pojawili się anielscy Pomocnicy w postaci Mgiełki i Daltara...co dało mi chwilę oddechu.
W sumie weszłam tu dziś tylko po to, żeby wrzucić Wam linki do prezentów gwiazdkowych - nagrania ćwiczenia Bruce'a i fragmentów książek...a ponieważ właśnie omawiałam z Daltarem ideę forum i to, że nie będziemy go komercjalizować, chciałam być konsekwentna i zauważywszy info dziewczyn o poszukiwaniu chętnych na pewne spotkanie komercyjne, zamiast bana bez ostrzeżenia, wrzuciłam owe ostrzeżenia, po czym tłumaczyłam, tłumaczyłam, tłumaczyłam grzecznie....

Tutaj jednak nie chodzi stricte o ten pkt regulaminu, chodzi o pewne postawy, których nie mam już ochoty, nie chcę i nie będę tolerować.

Doceniam Twoją dyplomację, wspaniałą energię Twojego posta (na wyższe wibracje może nam się pomóc wznieść tylko oderwanie od emocji i dawka humoru;-), jednak wybacz, ale właśnie postanowiłam być konsekwentna...

pozdrawiam cieplutko
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 1:12 am przez Roxanne, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

stozek
Posty: 109
Rejestracja: wt gru 01, 2009 8:46 pm

Post autor: stozek » ndz gru 13, 2009 1:05 am

ups, zmienilem posta,ale jestes szybka XD

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz gru 13, 2009 1:18 am

uhm, a ja właśnie miałam edytować mojego, więc wpiszę już tutaj, bo nie zapisało się wszystko....

otóż w banie Ewy nie chodzi o reklamę, ponieważ to miało być tylko ostrzeżenie dla przykładu i nie miałam absolutnie intencji banowania kogokolwiek, jednak akcje i komentarze Ewy uświadomiły mi, że pewnych rzeczy tolerować nie można...a były to już ewidentne zaczepki w ewidentnej intencji.

i sprostowanie, to nie jest "moje forum", forum jest nasze, nas wszystkich, jednak ktoś musi tu pilnować porządku...może gdyby akuratnie była online Mgiełka, to by anielsko pisała i łagodziła, trudno padło na mnie okrutnicę z ostrym temperamentem, z drugiej strony nic się bez przyczyny nie dzieje... Ewa w swoich postach wykazała pewną postawę, której nie chcę już tolerować. W pewnych sytuacjach należy odpuścić, przeczekać...inaczej następuje akcja-reakcja, czy jak inni mawiają: instant karma.


mam nadzieje, że zrozumiesz

p.s.
podziwiam Twoją rycerską postawę ;-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » ndz gru 13, 2009 9:23 am

Witam cieplo,

Regulaminy, ustawy, kodeksy karne, cywilne, pracy, sa po to niestety zeby je czytac, aby byc swiadomym swoich praw i zeby wiedziec kiedy i jak sie bronic.

Proponuje, aby KAzdy zapoznal sie z regulaminem Froum, bo na pewno odbedzie sie spotkanie jak nie na forum - bo to zawsze posty sie mieszaja - to zrobimy spotkanie na skypie.
I wtedy kazdy - ja tez, bedzie mogl wypowiedziec sie, rozgraniczyc cala sprawe od A do Z i nie kierowac sie emocjami.


z doswiadczenia wiem, ze wycieczki personalne sa najtrudniejsze do przerobienia
bo zamiast zauwazyc swoj blad i napisac poprostu - przepraszam, ponioslo mnie. i bedzie po sprawie i juz.
to nie wiem po jaki h.... zawsze ucieka sie i skreca pobudzajac wszystkie receptory do tego, w jaki sposob jeszcze dorzucic pare igiel - nie wiem, moze kupie sobie podrecznik psychologii i poczytam sobie.

i dalej
w ustawie o ochronie danych osobowych jest mowa o obowiazku
- zindeksowaniu imion i nazwisk, ktore zostaly podane na swiatlo forum ( chodzi tutaj o osoby nie zyjace)
- zindeksowaniu imion, nazwisk i adresow e-mail ( gdzie na szczescie mamy w zakladce - uzytkownicy -
ale oprocz tego moi Kochani
jezeli wlasciciel czyli Bruce i Roxane w miejscu forum - w tym miejscu, dokladnie o tutaj gdzie teraz to pisze nie chodzi o wydawnictwo, warsztaty, ksiazki, nie pobieraja oplat ode mnie za pisanie na tym forum, za uczestnieczenie w tym forum, za to ze moge byc na tym forum, to jednoznacznie wiarze sie z odpowiedzialnosci za WSZYSTKICH uzytkownikow forum - czyli za mnie tez.
i Kiedy przyjdzie taki pan i bedzie skanowal nasze forum - a sprawdzaja juz teraz wszystko, a w szczegolnosci fora dotyczace rozwoju duchowego, aby doczepic sie sekty i zamknac bo nie z ramienia kleru.
Wiec wystarczy, ze doczyta sie, ze to Forum ze swojej dzialalnosci pobiera kase, ba wystarczy ze ktos oprocz wlasciciela napisze ze organizuje spotkanie a tam ma byc pan/ pani X , ktora zajmuje sie tym i tym - to mamy pozamiatane wokol dupy az milo - dlavzego my? - bo nie bedzie forum, dlaczego Wlasciciele - bo dla swiatla prawa nie dopilnowali swoich uzytkownikow i na pewno pobieraja droga pokretna zyski, a nie odprowadzaja z tego podatku.
i kolko sie zamyka, no chyba ze wyprowadzimy sie do trzeciego swiata, gdzie laptopy beda nam wisiec na palmach i bedziemy latac z golymi tylkami wtedy z prawem mozemy sie pozegnac i szalec az beda iskry lecialy tylko ciekawe co na to wodz wioski - dla niego to koniec swiata.

I przypominam moi Kochani
to nie my tutaj jestemy najwazniejsi do jasnego promienia slonca, a osoby ktore przychodza i prosza o pomoc.
a budowanie apartamentow na czyims smutku nie miesci sie w glowie.
aby zajmowac sie zawodowo - czyli zabiegi energetyczne - pobierac kase moze tylko i wylacznie osoba ktora zakonczyla PANSTWOWY EGZAMIN Z BIOENERGOTERAPII poniewaz zawod bioenergoteraputa widnieje w panstwowym rejestrze zawodow wykonywanych i legalnych w panstwie polskim.

nic na to nie poradze, ze prawo jest takie, a nie inne.

koniec
az dziw, ze nie urodzilam piszac tego postu

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » ndz gru 13, 2009 12:21 pm

Ponieważ w tej sprawie zostało już bardzo wiele powiedziane, dodam jeszcze tylko dosłownie kilka słów.
To co tutaj zaszło było zgodne z regulaminem, czyli z ustalonymi zasadami, na które każdy godzi się "z atomatu" wchodząc w tą przestrzeń życiową, jaką jest forum CUiO. To, że nie zaistniała okoliczność łagodniejszego rozwiązania tego zajścia należało tylko i wyłącznie od decyzji osoby opiekującej się tą przestrzenią.
Wchodząc na skrzyżowanie , z automatu stajemy się uczestnikami danych ustaleń dotyczących przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Jeśli przebiegamy na czerwonym, to policjant pilnujący porządku ma prawo wlepić nam mandat.
Oczywiście, że nie jest to przyjemne. Oczywiście, że policjant może odstąpić od przylania mandatu i skończyć jedynie na pouczeniu. Oczywiście, że chodzi wam o tą "temperaturę" konfliktu i ja to rozumiem. Ale widocznie pilnujący porządku miał jakieś powody, aby zadecydować inaczej. To jego suwerenny obszar decyzyjny i atakowanie go w takim przypadku jest posunięciem niewłaściwym, bo następuje tylko niepotrzebna eskalacja emocji, a zdarzenia przybierają błyskawiczny, często podyktowany nerwami obrót.
To był flagowy przykład takiego niekorzystnego obrotu sprawy, a przecież mogło to się skończyć zupełnie inaczej. I bynajmniej nie chodzi tutaj o jakieś czołobicie, tylko po prostu kilka głębszych wdechów i zmianę tonu wypowiedzi.

No to gdzie ta nauka poszła w las? (czytaj ta energia miłości, co czyni cuda, ale każdy o niej zapomina, jak naprawdę trzeba zastosować)

no i zrobiło się słów więcej niż kilka... :roll:

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » ndz gru 13, 2009 12:45 pm

Powiem tylko dwie rzeczy:
Po pierwsze - w porządku, jeśli uważacie to zajście za zgodne z zasadami tu panującymi to BARDZO PRZEPRASZAM Roxi – jestem jeszcze młoda i widać muszę się jeszcze wiele nauczyć o życiu i przestrzeganiu zasad.
Po drugie – myślę, że cytat z podpisu Roxi jest tu bardzo na miejscu:
„Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu.
- Pascal”
Postaram się więcej nie rzucać. Pozdrawiam

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz gru 13, 2009 12:52 pm

Jestem w szoku po tych wydarzeniach na naszym forum. :(

Zgadzam się, że jest regulamin i należy go przestrzegać.
Fakt ok. doszło do złamania, ale czy był sens by zbanować Ewę ?

Przez te ostatnie ok. 2- 3 lata jej pracy tutaj jej się też należy szacunek
chociaż by z tego względu iż to Ona najwięcej kontaktów nawiązała do dnia
dzisiejszego.

Nie dość, że doszło do sprzeczki z leonciem to teraz poszło o głupie reklamy... :?

Zgadzam się z faktem iż Roxanne ma prawo do podejmowania decyzji w sprawach
forum bo przecież jest współwłaścicielem.

Ja tak samo jestem przeciwny temu, aby bez uzgodnienia z administracją forum
Umieszczał jakąkolwiek reklamę.

Po tych zajściach jest mi naprawdę bardzo bardzo przykro z tego powodu, co się dzieje.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz gru 13, 2009 2:22 pm przez paul 023, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”